Këngëtarja bukuroshe Zanfina Ismajli sapo ka përfunduar dhe këngën e saj më të re dhe aktualisht është në xhirimet e klipit.

Këngëtarja është shprehur se këtë rradhë do të vij me një SuperHit, një këngë që do të sfidojë të gjitha hitet aktuale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here