Zanfina Ismaili vuan nga klaustrofobiaZanfina Ismaili është rikthyer fuqishëm në skenë dhe këtë e bëri përmes këngës me titull “M”, këngë kjo dedikuar nënës së saj të ndjerë, Monës.

Këngëtarja bukuroshe është tip i qetë dhe pa dëshirën e madhe për të qenë patjetër kudo, në çdo vend.

E, Zanfina sidomos nuk donte asnjëherë të ishte në vende të mbyllura, pasi siç ka deklaruar edhe vetë, ajo vuan nga klaustrofobia, transmeton “Kosovarja”.

Klaustrofobia është saktësisht frika prej vendeve të mbyllura.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here