Zanfina IsmailiKëngëtarja Zanfina Ismaili është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe tenton që gjithmonë të jetë sa më afër fansave.

Nuk janë të pakta as rastet kur ajo poston fotografi apo video duke bërë shaka të ndryshme nën shoqërinë e miqve të saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet e mbuluar me një qese të bardh, duke bërë që të mos duket fare fytyra e saj.

Në mbishkrimin e fotos, këngëtarja ka shkruar se është ‘viktimë’ e ISIS. Urojmë që Zanfina të mos gjendet kurrë para një situate të tillë në realitet. /Telegrafi/

Zanfina Ismaili

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here