Zanfina-IsmailiZanfina Ismaili ka publikuar projektin e ri muzikor, të titulluar ‘S’je ai mo’, ku është shfaqur shumë seksi.

Kjo këngë është verore dhe ritmike, pasi synohet që të jetë një nga hitet e sezonit. Ajo ka treguar linjat e saj me veshje provokuese, teksa kërcen dhe e shijon cdo skenë të klipit.

Ndërkohë flitet për një dashuri, e cila ka marrë fund prej sjelljeve të dyshimta të mashkullit.
Kjo është hera e parë që ajo ka vendosur të përfshijë tekst rap, të shkruajtur nga Sparrow në projektin e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here