Mbrëmë Zanfina Ismaili lansoi këngën e saj më të re, kënga titullohet “S’je ai mo”, shkruan “Kosovarja”.

Dhe për t’u ç’lodhur ajo ka zgjedh që të shkoj në një vend si duket në parukeri.

Mirëpo ajo çfarë na bie në sy është mënyra e veshjes së këngëtares dhe stili i flokëve, që e bëjnë atë të duket si një zonjushe me klasë.

Edhe pse në këtë foto nuk duket komplet trupi, Zanfinës po i rrinë bukur kombinimi i saj. 6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here