Zanfina Ismaili e heq zinë Këngëtarja Zanfina Ismaili po rikthehet. Dhe, siç kishte premtuar, ajo do të rikthehet përmes një interviste në “Rtv 21”, në “1 kafe me Labin”, shkruan “Kosovarja”.

Zani pas një kohe pauzë, për shkak të vdekjes së nënës, do të shfaqet të dielën në edicionin veror të emisionit të lartpërmendur.

Siç shihet edhe nga foto, Zanfina në nuk është në zi, bënë të ditur “Kosovarja”.

Këngëtarja ka pozuar bashkë me kolegen e saj Ryva Kajtazi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here