Zanfina duket seksi edhe me te zezaNjihet për linjat seksi, dhe ndihet krenare që është një ndër femrat me fizikun më të mirë në estradën muzikore shqiptare.Bëhet fjalë për Zanfina Ismjalin, e cila ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Intagram.

Megjithëse e veshur në tuta të zeza, ajo zbulon linjat perfekte që posedon, kjo në saje të palestrës dhe kujdesit që i kushton trupit të saj, transmeton Telegrafi.

Kështu siç duket, këngëtarja edhe njëherë iu ka treguar kolegeve të saja, se kur është fjala për linjat trupore, ajo e ka ende fjalën e fundit.
Ndryshe, këngëtarja është duke punuar për projekte të reja, të cilat do të publikohen gjatë festave të vitit të ri.

Zanfina duket seksi edhe më të zeza

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here