Zana Krasniqi nuk është në lidhje me Lorik CanenBukuroshja kosovare dhe këngëtarja Zana Krasniqi më nuk është në lidhje me futbollistin kosovar Lorik Cana, ndërkaq, sipas disa thashethemeve, ajo ka filluar një lidhje të re.

Edhe përkundër hulumtimeve të gazetarëve të Express Rozë, nuk është e mundur që të konfirmohet lidhja e re e Zanës, i dashuri i së cilës ende mbetet enigmë.

Ndryshe, Zana Krasniqi është njëra prej bukurosheve të Kosovës e cila kishte arritur të plasohej në finale të Miss Universe.

Pas asaj kohe ajo kishte filluar lidhjen me Lorikun. /Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here