Zajmina Vasjari , selfie erotike nga vaskaZajmina Vasjari vazhdon të godasë me pozat e saj provokuese.

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja ka bërë një selfie nga vaska, ku duket krejtësisht lakuriqe dhe e mbuluar vetëm nga shkuma.

Ajo megjithatë nuk është mjaftuar vetëm me pozimin e nxehtë, por ka nxjerrë gjuhën jashtë për të lëpirë shkumën, që le përshtypjen si të jetë një pamje e shkëputur nga ndonjë film erotik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here