Zajmina Vasjari kall rrjetet sociale!Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari ka ‘kallur’ rrjetet sociale me një foto të postuar së fundmi në Intagram.

Zajmina paraqitet me një veshje provokuese dhe seksi, dhe ajo që bie në sy është gjoksi i saj shpërthyes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here