zajmina-dhe-ardiani-me-boyJu kujtohet javë më parë veshja dhe stili i këngëtares, Altuna Sejdiu, që kishte në kokë një kapele, ku shkruhej në të “Boy”.

E, tashmë jua sjellim një tjetër këngëtare seksi, siç e shihni, tashmë është Zajmina Vasjari, por me një kapele të tillë. E, megjithatë, kjo foto e këngëtares nga Tirana është komentuar shumë, sidomos për veshje, ndërsa është në krah të këngëtarit Ardian Bujupi, gjatë një koncerti të përbashkët.

Shpresojmë që vajzat ta mbajnë edhe në zemër “BoY”-n e tyre, përveç se në kapele. M.GJ.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here