zajmina-si-tunaKëngëtarja seksi Zajmina Vasjari vazhdon të befasojë fansat e saj. Ajo këto kohë ka ardhur me një pamje krejtësisht të ndryshuar. Nuk i ka më flokët e gjatë, siç jemi mësuar ta shohim, po vazhdon të mbetet po aq rebele. Së fundmi, ka pohuar se në muzikë do të vijë me ritme të reja, shpërthyese dhe me plot surpriza. Megjithatë, ajo vazhdon të përflitet se këto kohë po imiton këngëtare të tjera të njohura shqiptare dhe jo vetëm. Për pamjen e saj shumë njerëz e komentuan se ngjan si Dafina Zeqiri, ndërsa në këtë foto Zajminën e shohim të  imitojnë  Tunën, në klipin e saj “I asaj” dhe  gjeste provokative të bëra në shumë koncerte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here