Zajmina si Rihanna në klipin e riDuket se terrenin për të kopjuar sa më mirë Rihanna-n në klipin e saj të radhës, e kishte përgatitur shumë kohë përpara, kur edhe shkurtoi flokët si ajo.

Dhe tashmë këngëtarja nga Shqipëria është inspiruar nga këngëtarja hollivudiane edhe për klipin e radhës. Nëpër rrjetet sociale këto ditë kanë qarkulluar foto të ndryshme të këngëtares shqiptare e cila tash së fundi ka realizuar këngën më të re.

Dhe gjykuar nga fotot, Zajmina ka gjetur inspirim të mjaftueshëm nga hiti i këngëtares Rihanna ‘Hard’, pasi që edhe Zajmina shihet njësoj ulur mbi një tanke ushtarake duke interpretuar këngën e re.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here