E veshur me një këmishë të bardhë, poshtë së cilës duken hiret e trupit dhe të gjoksit, Zajmina, më seksi se kurrë, është fotografuar në plazhin e Qeparosë.

Bukuroshja shqiptare do të jetë personazhi kryesor i kopertinës së revistës “Anabel” në numrin e saj të korrikut.

Në një prononcim për \”Bluetooth\” redaktori i modës i kësaj reviste, Niko Komani, bëri të ditur se Zaimina “është shndërruar në një siçiliane seksi frymëzuar nga gratë bukuroshe të kinemasë italiane si Çoçarja apo Malena”.

Për herë të parë në historinë e revistave shqiptare, set-i fotografik ka një përmbajtje dhe është realizuar në formën e një mini-filmi i cili do të publikohet në revistën “Anabel”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here