Tashmë është bërë e ditur që edicioni i dytë i reality-shout ‘VIP Shpija’ do të startojë me 1 prill.

Në mesin e konkurrentëve, organizatorët e këtij reality-shou ‘K-Studio’ kanë bërë të ditur për Telegrafi.com se pjesëmarrës të këtij edicioni do të jenë edhe këngëtaret nga Shqipëria, Mariza Ikonimi, Zajmina Vasjari dhe Ingrid Gjoni.

Kohë më parë është publikuar që konkurrent të tjerë do të jenë Rovena Stefa, Haxhi Merxha, Xuxi, Qetsor Ferunaj, Yll Dervishi etj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here