Mbrëmja e së mërkurës më 30 Maj, ashtu sic ishte thënë vërtetë ka qenë një show i madh në natën finale të festivalit “Celësit Muzikor 6”.

Shumë cmime, shumë të ftuar, por triunfuesit e vërtetë kanë qenë ata të dy, duke fituar cmimin e parë të muzikës moderne, Zajmina Vasjari dhe Gold AG me këngën ‘Forever’.

Kanë ardhur si duet, por në skenë vërtetë janë dukur edhe shumë hot, ndërsa kënga e tyre rrëmbeu edhe cmimin ‘Best Pop dhe R.n.B’. Ne siguruam këtë foto ekskluzive nga fotografi zyrtar i këtij festivali Francesk Frokaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here