Shumë u munduan ta kishin një foto të Zaimina Vasjarit bashkë me të fejuarin misterioz dhe nuk munën por tani mund t’i shikoni në këtë foto…

Prej shumë vitesh bashkë, marrëdhënia e Zaimina Vasjarit dhe të dashurit të saj do të kishte një “fund përrallash “ këtë shkurt, kur ai i propozoi në Maldive.

Edhe pse vitin që shkoi ata paten nje ndarje, çifti u kthye prapë pas plot 10 vitesh bashkë.

Megjithatë, identiteti i tij ka qenë gjithmonë i fshehur dhe Zaimina nuk e ka prezantuar në fotot e saj në rrjetet sociale.

Por pak me pare u mesua se ai quhet Klodian, dhe merret me biznesin e ndërtimeve.

Në fotot e publikuara, ai u dallua nga i njëjti tatuazh në krah që duket edhe në një foto të publikuar kohë më parë nga Zaimina në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here