Zaimina Vasjari vjen shumë hotE bukura Zaimina e cila me linjat e saja të lë pa fjalë, si gjithmonë e bukur dhe tejet provocative shfaqe këngëtarja, shkruan Kosovarja.

Kjo foto është e pa rezistueshme sidomos për gjininë mashkullore. Zaimina para pak kohësh kishte paralajmëruar për një projekt muzikor por ende nuk është konkretizuar një gjë e tillë.

Por gjatë gjithë kohës këngëtarja ka sjell sete fotografish nga më të ndryshmet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here