8Një fotografi e publikuar sot në mëngjes në “Instastory”, ka ngjallur dyshime se Zaimina Vasjari mund të jetë shtatzënë.

Në foto shfaqej personazhi i filmit vizatimor, Pokahontas, duke mbajtur barkun e rrumbullakët me dorë. Sipër fotos shkruhej “hmm…” si një shenjë dyshimi ose pikëpyetje nga ana e Zaiminës.

Por bukuroshja u pendua shumë shpejt dhe e fshiu menjëherë foton që ngrinte dyshimet se mund të ishte shtatzënë.

Nuk dihet nëse këto dyshime janë të vërteta dhe nëse Zaimina është shtatzënë, megjithatë nëse do të ishte e vërtetë, do të ishte një lajm shumë i bukur.
7

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here