Këngëtarja Zaimina Vasjari ka publikuar në rrjete sociale foton e një buqete me lule që ka marrë gjatë ditës së sotme.

Ajo që bie në sy është se e gjitha buqeta është me trëndafila të bardhë dhe vetëm një trëndafil të kuq në mes. Kush t’a ketë dhuruar këtë buqetë të veçantë Zaiminës?2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here