Zaimina Vasjari: Me plis për ParisEdhe këngëtarja Zaimina Vasjari, është gëzuar për kombëtaren shqiptare, dhe kualifikimin e saj për në Francë 2016, shkruan Indeksonline.“Me plis për Paris”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotos.

Ndeshja me Armeninë, bëri që Shqipëria të kualifikohet për në Francë 2016.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here