Zaimina Vasjari : Femrat janë të fuqishme se ferri”Këngëtarja Zaimina Vasjari vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret më mediatike të showbizit shqiptar.

“I wanna feel” titullohet projekti i saj më i ri në bashkëpunimin me këngëtarin Blero i cili u publikua javë më parë në SoundIcloud, gjersa shumë shpejt pritet të publikohet edhe në YouTube.

Ndërkohë këngëtarja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat numëron me mijëra ndjekës.

Jemi mësuar ta shohim shpesh herë teksa publikon fotografi provokuese, por së fundmi Zaimina ka dashur të na tregojë se sa të fuqishme janë femrat.

Ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory, në të cilën shkruhej: “Femrat janë më të fuqishme se ferri”.

Zaimina Vasjari : Femrat janë të fuqishme se ferri”

Dhe mesa duket, këtë fjali këngëtarja e ka marrë si sinonim për disa femra të forta, mbase edhe për veten e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here