Zaimina Vasjari e hapur për lidhje të re Këngëtarja Zaimina Vasjari e cila para pak kohësh është ndarë nga i dashuri, ka pranuar se aktualisht është zemërthyer.

Në foton e fundit që e ka shpërndarë në Insta Story shkruhet: “Një ditë dikush do të të përqafojë aq fort, sa të gjitha pjesët e thyera do të bashkohen me njëra-tjetrën”. “Në rregull, jam duke pritur,”-ka përfunduar ajo këtë postim, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Gjatë kësaj kohe ajo është përpjekur ta fshehë mërzinë e saj përmes udhëtimeve dhe jetës luksoze.

Zaimina Vasjari e hapur për lidhje të re

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here