Kishte disa kohë që përjetonte pauzën e saj në muzikë, ndërsa të tërë janë gjithë sy e veshë për të dëgjuar diçka rreth saj.

Dhe ja tek mbërriti informacioni. Zaimina Vasjari do të sjellë një këngë të re për publikun dhe gjithë fansat e saj, e cila sigurisht që do të shoqërohet edhe me klipin përkatës.

Ka caktuar datën e xhirimeve, janë pikërisht 27 dhe 28 shkurti, ndërsa vendi i filmimeve do të jetë Prishtina shkruan Bluetooth.

Bëhet fjalë për videoklipin e këngës ” Bardh e Zi”, një këngë e punuar nga Cekic, menaxheri i Bleros, i cili ka në menaxhim së fundmi edhe këngëtaren e famshme Dafina Zeqiri. Sipas informacioneve që kemi, Zaimina do të vijë me një ‘ look’ të ri dhe si gjithmonë tejet joshëse e seksi. Kënga patjetër që do të kthehet në një hit, duke pasur parasysh faktin se Zaimina ka synuar gjithmonë muzikën ritmike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here