Young Zerka se shpejti me këngën e reKanë kaluar vetëm dy muaj nga publikimi i këngës “Harem” dhe Young Zerka nuk di të ndalet.

Këngëtari i zhanrit reggae ka lajmëruar në llogarinë personale në Instagram se po përgatit këngën e radhës.

“Duke përgatitur diçka të re”, shkruan Zerka.

Kujtojmë se kënga e tij e fundit “Harem” ka arritur 9 milionë shikime në YouTube dhe është pëlqyer shumë nga publiku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here