Young Zerka njihet si ndër artistët më të ri të estrades sonë.Eshtë përfolur vazhdimisht rreth lidhjeve të ti me femra e sidomos ato të estrades.Gjithashtu është përfolur për një lidhje të mundshme me Dhurata Doren me të cilen ka pasur duete muzikore dhe mjaft të sukseshme transmeton thashethe.me/.

Por ajo që ka renë në sy ka qenë rreth të ashtuquajtura Views në Youtube. Me publikimin e këngës së re Harem duket se është klikuar mjaft shum aq sa e ka kaluar dhe Chriss Brown me 700.000 shikime me shumë.Në estraden ton përflitet mjaft per blerje të shikimeve,por sa është e mundur kjo,gjykojeni ju./thashethe.me/10

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here