Young Zerka këndon në “Harem” Këngëtari i njohur Young Zerka ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Harem”.

Një këngë ritmike dhe me një tekst interesant, bëri që projekti i ri ta sjell pak më ndryshe këngëtarin.

Muzika është realizuar nga Big Bang, gjersa tekstin e ka shkruar vetë Zerka.

Videoklipi është realizuar në disa lokacione të ndryshme në Prizren, teksa i është përshtatur mjaft mirë tematikës së këngës.

“Harem” pritet të jetë një tjetër sukses i këngëtarit, i cili dita-ditës befason publikun me këngët e tij të veçanta. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here