Yllka Gashi po përjeton ditët më të lumtura të jetës së saj.

Aktorja e njohur për disa javë do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo është në javën e 33-të të shtatzënisë dhe është në pritje të një vajze.

E shtatzënia duket të ketë ndikuar shumë edhe në anën emocionale të aktores. Pos tjerash, ajo ka thënë për emisionin Exspress të KTV-së se asnjëherë nuk është ndier më e qetë dhe e gëzuar.

Gashi ishte e pranishme ditë më parë në ekspozitën me fotografi të Artan Korenices dhe nuk po i lë anash as aktivitetet e tjera kulturore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here