Aktorja Yllka Gashi, eshte fotografuar derisa ishte rregulluar ne studion e Sellmes dhe Kacit, mesiguri per numrin e fundit te revistes “Teuta” ku ajo ka rrefyer gjithcka per shtatzenine e saj, qe e ka perjetuar si “nje ndjenje te thelle te lumturise”.

Se shpejti, do ti shtohet listes se nenave vip, ndersa per kete foto ka pranuar komplimente se i ngjan shume aktores se bukur amerikane Julia Roberts qe luajti ne filmin e njohur “Pretty Woman”.

Dhe me te vertete, megjithese eshte shtatzene dhe natyrshem ka shtuar peshe, Yllka ne kete foto duket nje “pretty woman” e vertete shqiptare. Urojme qe sa me shpejt te na sjell ne jete dhe nje femije njeashtu te bukur. Yllka eshte martuar ne Amerike, me Albian Gagicen, dhe ate ne diten kur Obama u zgjodh president.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here