Yllka Kuqi do të pushtojë ekranet e televizioneve muzikore me videoklipin e saj më të ri të sjellë, të titulluar “Realiteti”.

I paralajmëruar se do të del në muajin mars, videoklipi i realizuar nga produksioni “Entermedia” ka parë dritën vetëm këto ditë.

Për këngën në fjalë Yllka ka bashkëpunuar me Florent Boshnjakun dhe Arsim Bunjakun. Këngëtarja kosovare në këtë klip vjen me një pamje pak më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim atë.

Videon e kësaj kënge ritmike mund ta shihni më poshtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here