Yllka Kuqi sjell klipin e ri Yllka Kuqi ka publikuar projektin më të ri muzikor.

‘I kena fol’, titullohet kënga më e re e këngëtares, të cilin e ka sjell me videoklip.

Kënga është ritmike dhe pritet të jetë edhe një hit i bukuroshes gjakovare, transmeton Telegrafi.

Për instrumentalin dhe tekstin e këngës është kujdes REDBOX Entertainment ndërsa klipi u xhirua prej MAX Production.

Ndryshe, këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here