Yllka Kuqi shumë elegante në fotosesion e funditYllka Kuqi edhe pas publikimit të videoklipit të saj ka vendosur që të jetë mjaft aktive.

Ajo përmes rrjetit social Instagram, ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se është një femër vërtetë me stil. E veshur e tëra me ngjyrë të zezë, dhe e grimuar shumë bukur ajo e ka bërë të ditur se ajo gjithmonë di t’i mahnitsë gjithë fansat e saj me pamjen fantastike, transmeton  Indeksonline.

Yllka, si duket ka filluar ta pëlqejë shumë fotografinë pasi ajo kohëte fundit ka publikuar disa fotografi nga një fotosesion i krijuar kohët e fundit e që dëshmon se Yllka, mund të jetë mjaft e zonja edhe në pozim. Ndërsa kënga e cila u publikua pak ditëmë parë nga Yllka, është një baladaë mjaft e pëlqyer  e kjo gjë edhe më tepër kur teksti i kësaj kënge ishte i shkruar nga vetë këngëtarja.

Yllka Kuqi shumë elegante në fotosesion e fundit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here