Yllka Kuqi përsëri merr vëmendjen.

Këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me pallto dhe fustan të gjatë si dhe në kokë mban një kapele.

Por ajo ka arritur të tërehq vëmendjen duke zbuluar këmben me shumë se çduhet.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here