Yllka Kuqi në një moment romantik me bashkëshortin, festojnë 18 vjetorin

Sot është një ditë e veçantë për Yllka Kuqin dhe bashkëshortin e saj Astritin.

Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj Astrit Pallaska sot festojnë 18 vjetorin e lidhjes.

Së fundmi, këngëtarja nga Gjakova ka publikuar një fotografi shumë të veçantë me bashkëshortin në llogarinë e saj personale në Instagram nëpërmjet të cilës ka treguar e dyshja sot festojnë 18 vjetorin.

‘’ 18 vjet bashkë ❤❤’’, ishin fjalët e Yllkës pranë postimit.

Duhet kujtuar se këngëtarja Yllka Kuqi shquhet si njëra ndër këngëtaret më me stil të skenës, teksa veçohet për mënyrën e të kënduarit ‘live’.

Ajo është shumë aktive në tregun muzikor me projekte të reja, gjersa nuk mungon edhe angazhimi i madh me koncerte, e ahengje muzikore të ndryshme.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here