yllkaKëngëtarja simpatike, Yllka Kuqi, duket të jetë e lumtur përkrahë bashkëshortit të saj.

Në llogarinë e saj, në Instagram ajo ka postuar disa foto, ku shihet e buzëqeshur dhe e lumtur perkrahë shokur të jetës së saj, shkruan Indeksonline

yllka

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here