Yllka Gashi më e bukur se asnjëherë Ajo është një ndër aktoret më të bukura të skenës sonë, e që ka kohë që mungon paraqitja e saj.

Megjithatë është aktive në rrjetet sociale duke pozuar me vajzën e saj të cilës ia përkushton gjithë kohën.

Së fundmi, ka hedhur një fotografi ku shihet shumë e freskët dhe e bukur.

Edhe pse është bërë nënë dhe obligimet janë më të shumta, nuk e lë anash kujdesin për veten, e këtë më së miri e k treguar në fotografi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here