Ylli Manjani ministri i Drejtësisë bënte ‘Shkuma-Party’Ylli Manjani, i cili pritet të bëhet ministri i ri i Drejtësisë në Shqipëri pas dorëheqjes së Nasip Naços, ka edhe jetën e tij private.Ai njihet si një tifoz i zjarrtë i futbollit gjerman dhe sidomos i klubit bavarez, Bayern Munich.

Manjani gjithashtu del shpesh për të bërë vrap nga Liqeni i Tiranës, por dëfrimet e tij shkojnë edhe përtej kësaj, raporton Mapo.

Në fotografitë e publikuara prej tij në vitin 2010, ai shfaqet i mbuluar me shkumë në një ‘Shkuma-Party’ bashkë me bashkëshorten e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here