Futbollisti i njohur i ndjek bukuroshet në Instagram Rep-artistja e mirënjohur, Tayna dhe prezantuesja e mirënjohur shqiptare, Kejvina Kthella janë ndër femrat më tërheqëse që ka shoëbizi vendor.

Me postimet e shumta zgjojnë vëmendjen e mijëra ndjekësve. Ato janë personazhe të ndjekura edhe nga emra me famë botërore. Së fundi është parë që superylli i Real Madridit, Vinicius Jr po i ndjek ato në Instagram.

Edhe bukuroshet po e ndjekin atë në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here