Yll Limanit i mungon besimi në lidhje Thuhet se shtylla kryesore që e mban një lidhje romantike, është besimi. Nëse nuk keni besim të njëri-tjetri, herë do kur do, lidhja juaj do të mbarojë.

Andaj edhe këngëtari i njohur Yll Limani, ka ndarë një foto me ndjekësit ku tregohet, se ç’është një lidhje pa besim, përcjellë Magazina.al.

“Një lidhje pa besim është si telefoni pa valë. Dhe çfarë bënë me telefon kur nuk ke valë? Luan lojëra”, është mesazhi që jepet përmes kësaj foto.

Lidhur me Yllin qarkullojnë lajme tash e një kohë për një lidhje të mundshme me Tunën. Kështu që menjëherë të shkon në mend që kjo thënie ka të bëjë diçka me dyshen….

Yll Limanit i mungon besimi në lidhje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here