Yll Limani realizon projektin e ri “Ku je kon prom”Yll Limani do të vijë me projektin e tij më të ri muzikor të titulluar “Ku je kon prom”.Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari duke publikuar edhe një pjesë të këngës dhe klipit të ri, transmeton Telegrafi.

Sipas tij ky projekt i punuar nga Florent Boshnjaku dhe produksioni Imagine do të publikohet së shpejti.

“Najher” mban titullin kënga e fundit e tij, e cila arriti një pëlqyeshmëri të madhe të publikut./Telegrafi/

https://www.facebook.com/yll.limani/videos/vb.100000176820015/1316554408360441/?type=2&theater

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here