Yll Limani publikon klipin e riYll Limani ka publikuar projektin e ri.

“Shiu”, titullohet kënga të cilin e ka kënduar në festivalin e RTSH-së, e cila është shoqëruar me videoklip.

Për këtë të fundit është përkujdesur Imagine Films.

Tekstin dhe muzikën e kanë bërë Yll Limani dhe Ilirjana Blakaj ndërsa producent ka qenë Florent Boshnjaku. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here