Ylli LimaniKëngëtari Ylli Limani para pak ditësh ka përfunduar maturën. Ndërsa tanimë i është përveshur punës rreth krijimeve të reja muzikore. Ai nëpërmjet faqes zyrtare në ‘Twitter’ ka bërë të ditur se shumë shpejt do të dalë para publikut me këngën e tij më të re, me ç’rast ka shkruar:

”I never take your love and support for granted. thank you! new songs and music videos coming soon.. .this summer we’re doing it BIG!!” që në gjuhën shqipe do të thotë: “Unë kurrë nuk e shfrytëzoj dashurinë dhe mbështetjen tuaj që të fitoj. Ju faleminderit! Kënga e re dhe videoklipi vijnë së shpejti. Këtë verë ne do ta bëjmë të madhe”, ka shkruar këngëtari.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here