Ylber Ajrizaj vjen me këngë, videoklipe të riYlber Ajrizaj është një ndër këngëtarët që po punon shumë për të qenë sa më pranë publikut të tij.

Ai është i angazhuar dhe nuk ndalet së sjelluri këngë dhe videoklipe. Ai, e do suksesin, andaj rrugen e muzikës po e vazhdon pa ndalë.

Ajrizajt i pëlqen edhe moda, është i kujdesshëm në atë që veshë.

Ai tregon se verën e këtoj viti do të vijë me një videoklip të ri, që uron të mirëpritet. Shton se po mendon edhe për një album të veçantë.

Këngëtari tregon se është i dashuruar dhe bukurinë e të dashurës së tij e krahason me atë të Helenes mitike.

Ylber Ajrizaj tregon se ka rrespekt të madh për femrat në përgjithësi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here