Muzeu i famshëm në Hollywood, i Madame Tussausd, do të ketë në mjediset e tij statuja dylli me imazhet e disa prej personaliteteve më të spikatura të Hollywood-it dhe fitues të cmimeve Oskar.

Muzeu do të jetë i hapur për publikun vetëm një ditë pas ndarjes pas ceremonisë së ndarjes së cmimeve Oskar, kështu fansat do të mund të shohin imazhin në statuja dylli, të shumë prej idhujve të tyre të kinematografisë.

Meryl Streep, Julia Roberts, Denzel Uashington, Halle Berry, Nicole Kidman dhe Morgan Freeman, janë ndër emrat e njohur të cilët tashmë do të kenë statujat e tyre në muzeun e Madame Tussauds.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here