Xhevdet Jashari zbulon arsyen pse përfundoi në spital!Xhevdet Jashari, i njohur më mirë nga seriali “O sa mirë” si Arifhikmeti, ka zbuluar se pse ka përfunduar para disa ditësh në spital gjatë xhirimit të një prej episodeve të serialit.

Ai ka thënë se që një kohë është i sëmurë nga gurët në mushkëri, dhe si pasojë e lëvizjes së tyre ka ardhur deri tek alivanosja.

“Kam gur në veshkë dhe për këtë arsye kam përfunduar në spital. Isha i pavetëdijshëm, por kjo më kaloi dhe tani jam mirë”, ka thënë Arifhimeti në RTK.
Gjithashtu ka zbuluar se në serial nuk ka ndarje në baza të qyteteve kur bëhet fjalë për shoqërim, Ashtu siç shihet në seria.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here