Prej javësh qarkullojnë zërat mbi një shtatëzani të Kate Middleton në tabloidet dhe sitet e të gjithë botës.

Si për cudi Dukesha e Cambridge, me vetëdije ose jo, i ushqen ato si në këto pamje që tregojnë vizitën e saj në një qendër asistence të personave në nevojë në Stockton-Tees.

Një shëtitije në zemër të Anglisë në të cilën Kate ‘kapet’ nga paparacët ndërsa mbulon ose mbron barkun me dorë, një xhest që tregon dëshirën e dukshme për tu bërë nënë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here