Xhesika Ndoji me të dashur të ri Në vijim të intervistës së saj për emisionin “Oktapod”, këngëtarja Xhesika Ndoj është shprehur se është dikush i ri në jetën e saj dhe se është shumë e dashuruar.

“Jam më shumë e dashuruar sesa e lidhur. Ka një mashkull tjetër në jetën time, ai është nga veriu, 31 vjeç dhe punon në shtet. Mund të them se duhemi shumë. Nuk ka lidhje tjetër e kam timin dhe ai është shumë i bukur. Ajo që më pëlqen tek ai është se më ka pranuar kështu si jam”, është shprehur Ndoj.

Gjithashtu ajo është theksuar se është mjaft xheloze dhe ka paralajmëruar të gjitha femrat se i pret ‘ferri’ nëse përpiqen t’ia rrëmbejnë mashkullin e ëndrrave.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here