Xhesika Ndoja pozon e zhveshurËshtë kthyer në modë tashmë pozimi me të brendshme, që në fakt është një reklamë që kushdo ia bën vetes ‘falas’.

Kështu ka bërë këtë herë edhe Xhesika Ndoji, këngëtarja e cila së fundmi ka postuar disa foto me të brendshme të zeza dhe sot rozë.

Provokuese dhe tepër seksi duket Xhesika e veshur me të brendshme ngjyrë rozë. Edhe pse ajo është nënë e një vajze 5 vjeçe, asgjë se pengon Xhesikën të pozojë e zhveshur.

Xhesika Ndoja pozon e zhveshur

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here