Xhesika Ndoja Super bomba e showbizit Xhesika Ndoja, ka lëshuar një deklarate bombastike.

Personazhi me i përfoluar i showbizit shqiptar Xhesika Ndoja e pyetur nga Gazeta Blic, se cilët janë dy politikanët favorit te saj në skenën politike shqiptare, ajo ka thënë se në Shqipëri, e pëlqen më shumë nga politikanët Lulzim Bashën.

“Në Shqipëri si politikan me pëlqen më shumë Lulzim Basha. Në Kosovë përshtypje pozitve më ka lënë kryetari i PDK-së z. Kadri Vesli, ate e kam takuar rastësisht në një panair dhe më ka lënë pershtypje pozitive” tha Ndoja për Blic.

Xhesika përndryshe akoma nuk e ka bërë të ditur emrin e deputetit i cili ka muaj që i shkruan dhe e ndjekë pas.

Xhesika Ndoja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here