Xhesika Ndoj tejet provokativeXhesika Ndoj është një këngëtare e cila kohët e fundit po zë ballinat e medieve rozë e sidomos në Shqipëri.

E kjo më shumë falë fotove të cilat ajo publikon vazhdimisht dhe në të cilat ajo shfaqet tejet provokative.

Nga fotot e fundit ajo është shfaqur një “bombë” e vërtetë duke nxjerrë në pah të pasmet e saja.

Xhesikaa

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here